Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Bob Marley & The Wailers - Three Little Birds
Płyta Główna w tym tygodniu to Graveyard – Hisingen Blues. Słuchaj codziennie od 16! Sprawdź naszą ramówkę i znajdź coś dla siebie ;) 213 potencjalnych dawców w ciągu dwóch dni - studenci walczą z białaczką Gość Tygodnia - nowy cykl audycji - pierwszym gościem Michał Kujawa Najlepsza rockowa stacja w mieście. Sprawdź nas!
  ON AIR - TERAZ NA ANTENIE
  PoliBudka! Kuba Gudzikowski
  Audycja dzięki której dobudzicie się i dowiecie się co dziś dzieje się w Opolu. Dobra muzyka i najświeższe informacje. ;)
  09:00 - 11:00
  16:00 - 17:00 Płyta Główna
  17:00 - 20:00 Godzina Śmierci - Jarosław Kiszka
  20:00 - 22:00 Portrety - Joanna Matlak
Aktualności
kwi
16
2014

Zagraj na Panda Art Festival

 

panda art logo

Rusza oficjalny konkurs dla zespołów, które chciałyby zagrać na tegorocznej edycji opolskiego festiwalu muzyki alternatywnej.

Jak podaje organizator – formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie szczegóły dotyczące konkursu odnajdziemy na stronie pandastart.pl.

W tym roku Panda Art Festival zagra 21 czerwca na polanie rycerskiej na wyspie Bolko w Opolu

 

Autor: Jarosław Kiszka
kwi
16
2014

Kto zagra na Piastonaliach? – sprawdź!

Na pewno jesteście spragnieni informacji, więc najwyższa pora by zdradzić jakie zespoły zobaczymy na tegorocznych Piastonaliach! 

Przypominamy, że w tym roku Piastonalia trwają 8 dni – od 16 do 24 maja.

cala-gora-barwinkow-beat-2-meet-u

Środa 21 maja to pierwszy dzień dużych koncertów. Na błoniach PO zagra:

 

Cała Góra Barwinków - zespół pochodzący z Kłobucka, grający w rytmach ska i reggae. Aktualnie występują w programie X Factor, a ostatnio dostali się do domu jurorskiego Kuby Wojewódzkiego. Ich dyskografię zamyka album Beet 2 Meet U (2013)

 

 

 

 

 

bigcycBIG CYC – tego zespołu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. BIG CYC przeszedł już do legency polskiej muzyki rockowej. Będzie energicznie i z jajem, to mamy zagwarantowane!

ALE TO NIE KONIEC! W roli prowadzącego zobaczymy … samego Krzysztofa Skibę! 

 

 

 

 

vl132339

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Opolenews gwiazdą Piastów będzie również Czesław Mozil. Informację potwierdziła managerka artysty Małgorzata Frankowska.

 

 

 

 

 

 

 

[fot. All About Music, Okzator, Pudelek, Iwoman]

Autor: Joanna Matlak
kwi
15
2014

Nowości w playliście Radia Emiter

Powiew wiosennej świeżości przyniósł nowe kawałki w neter naszej stacji. Znani i nieznani. Rock, metal, punk czy też crossover. I co najlepsze – płyty poniższych zespołów do wygrania podczas audycji. Do usłyszenia na online.radioemiter.pl.

fronty

Autor: Jarosław Kiszka
kwi
14
2014

Opole Metal Festiwal ogłasza kolejne kapele

Niedzielny koncert Metal Day w opolskim klubie Zebra z cyklu Rock Night Concerts już za nami. Jury po burzliwych obradach wybrało kolejne zespoły, które wystąpią we wrześniu na głównej scenie Opole Metal Festiwal:

- Hedonism (Kraków, cotton metal)

- Maszyna (Kraśnik, metal)

- ROOG (Jastrzębie-Zdrój, hard rock)

- Veal (Mieroszów, metal)

OMF plakat etap

Autor: Jarosław Kiszka
kwi
13
2014

Aktywni Radiowcy!

DSC_0086Piąte Powszechne Opolan Deptanie-Bieganie  wystartowało dzisiaj o godzinie 10.00 spod amfiteatru przy Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

W akcji tej wzięły udział przedstawicielki naszego radia.  Na początek odbyła się wspólna rozgrzewka, a potem prezydent mista Opola – Ryszard Zembaczyński wystrzelił z pistoletu, dając znak startu. W akcji wzięło udział około 600 osób, od maluchów po osoby starsze. Zdrowy styl życia, który jest  bardzo modny zaraża coraz większą liczbę osób, o czym świadczy wzrastająca z edycji na edycję liczba uczestników tej  imprezy.  Nasze reprezentantki dostrzegły w tłumie nawet przedstawicieli opolskich uczelni wyższych. Wśród uczestników znaleźli się tacy, których wspomogły rolki, rowery, kijki do nordic-walking’u a nawet hulajnogi.  Trasa liczyła 6,5 km i z wielką przyjemnością można było ją przebiec lub przespacerować, zbierając pieczątki przy kolejnych punktach kontrolnych.  Na mecie, czekały na zawodników dyplomy, upominki, a dla głodnych i spragnionych  owoce, woda i  strażacka grochówka. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni. Nasze reprezentantki w wyśmienitych humorach pokonały  całą trasę, co dało im jeszcze większą dawkę pozytywnej energii. Taka akcja to znakomity sposób na spędzenie niedzielnego przedpołudnia. Dziewczyny z niecierpliwością będą wyczekiwać jesiennej edycji Podbiegów.  Satysfakcja z pokonania trasy, sprawdzenia samego siebie i możliwości aktywnego spędzenia czasu jest bezcenna, dlatego zachęcamy do brania udziału w tego typu wydarzeniach.

DSC_0089

Autor: Kasia Antos
kwi
13
2014

Bloger gościem Radia Emiter

15 kwietnia, we wtorek o godzinie 19:00 podczas audycji ,,Bez Granic” gościem będzie Krzysztof Humeniuk.

Jest to student Politechniki Opolskiej, który bloguje a także gra w kilku zespołach. Więcej szczegółów na temat jego pasji dowiecie się słuchając audycji.
Zapraszam także na jego bloga : http://wiecejluzu.com

.

wiecej luzu

Autor: Edyta Młynarczyk

1 2 3 4 5 . . . 60 Następna

Nadchodzące wydarzenia

Nie ma nadchodzących wydarzeń.

View Calendar

Partnerzy

Współpracujemy
Płyta Główna

słuchaj codziennie od 16.00 do 17.00