Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: EIER - Cisza
Emiter, Sygnały i SETA w nowym projekcie sportowym Zapraszamy na koncert JARY OZ w klubie Zebra! Kobranocka i Honker w klubie Zebra! JOE COMLOMBO i Kasia Skoczek w Dworku Artystycznym! Promocyjne ceny na bilety do Filharmonii Opolskiej dla studentów! Strefa Rapu w klubie Zebra! Nieźle Rockujemy! Zapraszamy na koncert zespołu POP MARLEY do klubu Zebra! Rejestracja zespołów na Rock-Time 2016 już aktywna! Otwarty nabór do Orkiestry Politechniki Opolskiej! Sprawdź naszą ramówkę i znajdź coś dla siebie ;) Jesteśmy też na Facebooku - bądź na bieżąco z wpisami, relacjami i konkursami
  09:00 - 11:00 Poranek - Katarzyna Młynarczyk & Krzysztof Hołownia
  16:00 - 17:00 Płyta Główna
  ON AIR - TERAZ NA ANTENIE
  Sportowa Rozgrzewka Kamil Kostka i Andrzej Knapiak
  Rozpoczynamy nowy cykl audycji, poświęcony sportowi akademickiemu
  17:00 - 18:00
  20:00 - 21:30 Memento Melon – pamiętaj o arbuzie - Tomasz Świstuń
Aktualności
Lut
03
2016

Konkurs walentynkowy – We dwoje w Politechnice Opolskiej

walentynkowy-konkursLuty to miesiąc zakochanych. Wraz ze zbliżajacymi się Walentynkami, Sekcja Promocji i Kultury Politechniki Opolskiej  przygotowała dla Was wyjatkowy konkurs.

„We dwoje w Politechnice Opolskiej” to hasło przewodnie konkursu, w którym do wygrania są vouchery na kolację do restauracji VENEZIA w Opolu oraz zegarki i plecaki. Udział w zabawie moga wziąć nie tylko studenci, ale także doktoranci czy absolwenci Politechniki Opolskiej. Wystarczy przesłać zdjęcie z ukochaną osoba, które trafi na facebookowy fanpage Politechniki Opolskiej, gdzie będzie walczyć o nagrody.

Szczegóły zabawy oraz regulamin konkursu dostępny pod linkiem- walentynkowy konkurs

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Autor: Kasia Antos
Lut
02
2016

Miesiąc przerwy audycji z ukraińskim rockiem

Miesiąc przerwy audycji z ukraińskim rockiem minął. Ale Wy doskonale wiecie, że ukraińska muzyka jest zawsze z nami!
Juz w piątek – 5 lutego posłuchamy nowych hitów i przypomnimy sobie także dobrze znane, nieco starsze kawałki. Dzisiaj, w ramach przedsmaku posłuchajcie jednego z moich ulubionych wykonawców – Kuzma Skryabin (Andrey Kuzmenko) z zespołuu Skriabin. Dziś mija rok odkąd nie ma go już z nami, ale my wciąż pamiętamy jego niezapomniane utwory!

Autor: Kateryna Vakhrina
Lut
01
2016

Ze środka – (nie)obiektywnym okiem środkowego AZS-u Opole

meczW mijającym tygodniu rozegraliśmy 2 spotkania. W środę 27.01 rozegraliśmy pierwsze z nich z drużyną Volley Rybnik, z którą w pierwszej rundzie przegraliśmy 0-3.
Mecz z Rybnikiem rozpoczęliśmy w następującym ustawieniu: rozegranie Fijak, atak Ciacho, przyjęcie Brzoza i Gibek, środki Krasny i Robin a na libero Łucki. czytaj dalej…

Autor: Kasia Antos
Sty
27
2016

Filharmonia Opolska na studencką kieszeń

galaFilharmonia Opolska postanowiła ułatwić studentom z Opola odbiór kultury wysokiej, oferując atrakcyjne ceny biletów na Wiedeńską Galę Noworoczną.

W bieżącym roku, w naszej lokalnej Filharmonii odbyło się już osiem takich koncertów. Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W okresie noworocznym tego typu koncerty są grane na najbardziej znanych salach koncertowych na świecie.

Tegoroczne Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej są repliką pierwszego Koncertu Noworocznego Filharmoników Wiedeńskich z 1939 roku.

Filharmonicy Opolscy pod batutą dyrektora Przemysława Neumanna powtórzą dokładnie ten sam program pierwszego koncertu noworocznego Filharmoników Wiedeńskich, który zapoczątkował tradycję występów obecnie transmitowanych na cały świat.  Zabrzmią najpiękniejsze walce, polki i uwertury Johannesa Straussa Syna. To będzie Strauss w najlepszym wydaniu.

6 lutego (sobota) 2016r. godz. 18:00,  Sala koncertowa Filharmonii Opolskiej
Wiedeńska Gala Noworoczna –
 Tak to się zaczęło!

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej
Przemysław Neumann – dyrygent
Krzysztof Szaniecki – prowadzenie koncertu

Promocyjna cena biletu po okazaniu legitymacji studenckiej to jedyne 30 zł.

Zapraszamy wszystkich studentów do skorzystania z oferty!

Autor: Kasia Antos
Sty
25
2016

Ze środka – (nie)obiektywnym okiem środkowego AZS-u Opole

MCKiSSobotni wyjazd do Jaworzna był dla nas okazją do skonfrontowania się z zasiadającą na pierwszym miejscu w tabeli ekipą,  której celem jest awans do I ligi. W pierwszej rundzie przegraliśmy z MCKiS’em 0-3, ale ostatnia zwyżka formy pozwalała wierzyć w lepszy wynik w rundzie rewanżowej. czytaj dalej…

Autor: Kasia Antos
Sty
17
2016

Ze środka – (nie)obiektywnym okiem środkowego AZS-u Opole

meczDo spotkania z zawodnikami z Raciborza przystępowaliśmy jak zwykle, zmotywowani i skoncentrowani. W poprzedniej rundzie przegraliśmy z nimi 0-3, co bardzo nas poirytowało ponieważ to nie ich dobra gra a nasze błędy własne były przyczyną takiego stanu rzeczy. Pojedynek ten był dla nas ważny również z tego powodu, że w ligowej tabeli jesteśmy sąsiadami. Przed  spotkaniem Raciborski AZS zajmował 6. lokatę a my z 4. oczkami mniej plasowaliśmy się na miejscu 7.
Spotkanie zaczęliśmy w składzie: na rozegraniu Rafi Dobrowolski, na ataku Tomek Ciacho Ciach, na przyjęciu Krzysiek Gibek (kapitan) i Radek Brzoza Brzozowski, na środku Robert Robin Herich i Damian Krasny Kraśniewski  a na libero tradycyjnie Leszek Lesiu Łucki.

czytaj dalej…

Autor: Kasia Antos

1 2 3 4 5 . . . 126 Następna

Płyta Główna

słuchaj codziennie od 16.00 do 17.00

Współpracujemy