Logo Emiter

Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Motrhead - Bad Woman
Płyta Główna - Zdaj się na nas - słuchaj dobrej muzyki! Jesteśmy też na Facebooku - bądź na bieżąco z wpisami, relacjami i konkursami Sprawdź naszą ramówkę i znajdź coś dla siebie ;) Najlepsza rockowa stacja w mieście. Sprawdź nas!

Jarecki i BRK w NCPP!

Czy jest sposób aby alternatywnie spędzić Halloween? Jasne, że tak! Już dziś w NCPP odbędzie1413289863TkMY5bUbCRx7XYHhMVPMRMfxQKDe76 się koncert Jareckiego i BRK. Panowie straszyć nie będą, ale zaprezentują materiał ze swojego nowego albumu „Punkt Widzenia”. Na scenie pojawią się również goście, którzy współpracowali przy powstawaniu albumu, a będą to: Cheeba, Udoo, Skorup i Grubson. Pozytywnej energii i funkowych rytmów z pewnością nie zabraknie!

Start koncertu: godz. 20:00.

Bilety do nabycia w kasie NCPP przed koncertem.

Zapraszamy!

Autor: Kasia Antos
paź
31
2014

AZS PO Cementownia Odra – TS Volley Rybnik

W poprzednią sobotę AZS Politechnika Opolska wygrała z TS Volley Rybnik 3:0. Pierwszy set to wyrównane starcie obu drużyn. Przy prowadzeniu  drużyny z Rybnika 24:22, na zagrywkę poszedł Mateusz Frąc i wykonując trzy asy serwisowe zakończył seta. Partia druga to spokojna gra Opolan i pewna wygrana do 21. Set trzeci znów bardzo wyrównany. Politechnika Opolska wygrała tą partię spotkania do 24. To zwycięstwo pozwoliło zapisać naszym siatkarzom kolejne 3 punkty i uplasować się na 4 miejscu
w tabeli.

KU AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra – TS Volley Rybnik 3 – 0

Skład: Herich, Frąc, Jarzembowicz, Dobrowoslki, Sachnik, Gibek, Łucki (libero)

Trenerzy: Zbigniew Rektor i Dorota Borzucka.

Autor: Joanna Moczko
paź
30
2014

Sparing siatkarzy

Siatkarze KU AZS-u Politechniki Opolskiej Cementownia Odra w środę 30.10.2014r. rozegrali sparing na własnej hali z drużyną UKS-u Mickiewicz Kluczbork.

Obydwie drużyny występują w rozgrywkach II ligi jednak siatkarze Politechniki znajdują się w 5 grupie, zajmując w niej 4 miejsce z dorobkiem 9 punktów, natomiast siatkarze z Kluczborka rywalizują w grupie 2, plasując się na miejscu 9 z 5 punktami na koncie.

Drużyny skorzystały w przerwy w rozgrywkach spowodowanej świętem i w celu utrzymania rytmu meczowego i nie zgubienia formy rozegrały sparing pięcio-setowy. Zakończył się on zwycięstwem graczy Mickiewicza Kluczbork 3:2. Wynik jednak w takich spotkaniach nie ma większego znaczenia, a trenerzy obydwu ekip mogli przetestować szerokie składy swoich ekip i dać się „ogrywać” swoim rezerwowym graczom.

W następnej kolejce, która odbędzie się 08.11.2014r., drużynę KU AZS-u Politechniki Opolskiej Cementownia Odra czeka bardzo ciężka przeprawa na wyjeździe w Katowicach ze stołeczną ekipą TKKF-u Czarnych, którzy znajdują się na pierwszym miejscu w tabeli 5 grupy II ligi.

GOŚĆ RADIA EMITER czyli Godzina z … Michałem Kujawą

Michał Kujawa – to młody licealista doskonale znany Opolanom i … opolskiej policji. Na swoim oficjalnym kanale na Youtube napisał, że „chce wprowadzić trochę polotu i finezji w tym mieście”. I trzeba przyznać, że wychodzi mu to całkiem niezle.

Dlatego postanowiliśmy zaprosić go już po raz drugi do naszego studia. W ramach audycji Gość Radia Emiter z Michałem będzie rozmawiał Jarek Kiszka.

Audycja startuje jutro o godzinie 19.00

Słuchajcie, zadawajcie pytania, piszcie a spotkanie na pewno będzie owocne. Kto wie, może dla aktywnego znajdzie się jakaś nagroda? ;-)

Dziady kontra Halloween

W sobotę 25 października w Muzeum Śląska Opolskiego odbyły się warsztaty z okazji zbliżającego się dnia Halloween. Można było zrobić wieniec, świecę lub fantazyjnie wyciąć dynię, a także posłuchać o tradycjach i obrzędach związanych ze świętem zmarłych.

Wieczorem mogliśmy zobaczyć niecodzienny spektakl ogniowy pt.  ,,Dziady” w wykonaniu aktorów Teatru i Ruchu z Ogniem Mantikora.